Uye Ol Şifremi Unuttum

Analiz Sistemleri Bölümü Yayına Alınmıştır...
 

Sayın ziyaretçimiz ;

Gold üye statüsü ile;

Üye olduğunuz tarihten itibaren sitemizden Gold Üye statüsünde yararlanarak sitemizin tüm imkânlarını tamamen ücretsiz olarak sınırsız bir şekilde kullanma imkanına sahip olacaksınız.Sitemize Gold Üye olabilmeniz için gerekli aşamalar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.Üyelik sözleşmesini onaylanmadan hiç bir şekilde site yöneticilerinin size sunmuş olduğu imkanlardan faydalanamazsınız.

Gold üye statüsü ile;

Site yöneticileri tarafından analizi yapılan şirket değerleme raporlarına ve analizlerine ücretsiz ulaşabileceksiniz.

Sitemizde her gün güncellenen Analiz sistemlerine, Trading Sistemleri bölümünden ücretsiz olarak erişebilecek ve bir çok analiz sisteminden istediğinizi platformunuzda kullanabileceksiniz.

Soru-Cevap bölümünü kullanarak site üzerinden site yöneticilerine soru sorabileceksiniz.

Sitemizdeki tüm eğitim notlarından ücretsiz olarak istifade edebilecek , finans piyasaları ile ilgili ihtiyacınız olan programları ve bilgileri sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz.


Sitemizin tüm imkanlarından Gold üye statüsünde istifade etmek için;

Sitemize standart üye olduktan,site yöneticelerimiz standart üyelik başvurunuz inceleyecek ve verdiğiniz bilgilerin doğrularını teyit edecektir.Bu aşamadan sonra en geç 24 saat içerisinde üyelik başvurunuz sitey yöneticeleri tarafından onaylanarak tamamen ücretsiz bir şekilde Gold üye statüsüne sahip olacaksınız.Üyeliğinizin gold üye yaypılıp yapılmadığını siteye üyelik girişi yaptıktan sonra üyelik paneline tıklayarak Üyelik Tipi sekmesinden takip etmeniz mümkündür.Sitemiz, Gold Üyeliğinizi tamamlayabilmeniz için gerekli yönlendirmeleri size gösterecektir.Normalde üyelikler 24 saat içersinde aktive edilmektedir fakat Gold üyelik başvurunuzu yaptıktan sonra hızlı bir şekilde üyeliğinizin aktive edilmesini istiyorsanız iletişim formunu kullanarak( http://www.borsaparite.com/iletisim.asp ) üyeliğinizin aktive edilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Site yöneticileri tarafından standart üyeliğiniz onaylanıp,Gold üyelik onayınız verildiği takdirde Anlık Uyarı Penceresi hizmeti ile PBS Finansal Ananliz Sistemin'nin üretmiş olduğu analiz sonuçlarını gerçek zamanlı görebileceksiniz. Anlık uyarı pencereniz açık olduğu sürece bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan yapılan analizleri sesli uyarı sistemi ile duyabilecek ve sitenin size sunmuş olduğu tüm imkanlardan istifade edebilecek,Soru-cevap modülünü kullanabilecek,Analiz sistemlerini inceleyebilecek,Eğitim makalelerine ulaşabilecek,İhtiyacınız olan programlara ulaşabilecek,Eğitim videolarına ulaşabilecek,Site yöneticlerinden finansal konularda her türlü desteği alma imkanını elde edeceksiniz.

ÜYELİK İŞLEMLERİ

Siteye üye olabilmek için sitenin sağ üst kısmında bulunan "üye ol" butonuna tıklayınız..

2.aşama olarak karşınıza çıkan üyelik bilgilerinizi "doğru ve eksiksiz" bir şekilde doldurunuz.Kullanıcı bilgileri hatalı olan kullanıcıların üyelikeri kabul edilmeyecektir.

Size gelen onay maili ile üyelik bilgilerinize doğrulamanız gereken linki tıklayınız.Lütfen mail kutunuz junk klasörünü kontrol ediniz,gelen üyelik onay maillerini spam mail olarak algıladığıdan sistemler çoğu zaman mailler spam klasörünüze düşebilir.Borsaparite.com dan gelen mailleri bir kez güvenli mail statüsüne aldığınız zama nbundan sonra gelen her mail inbox kutunuza düşecektir.

Sisteme aşağıdaki yönergeleri takip ederek üyelik girişi yapabilir ve borsaparite.com un tüm olanaklarından istifade edebilirsiniz.

Siteye üye girişi yaptıktan sonra artık site ile ilgili tüm iş ve işlemlerimizi aşağıda ki şekilde gözüken üyelik işlemleri butonuna tıklayarak takip edebilirsiniz.

Aşağıda ki üyelik panelini kullanarak her türlü işlemi yapmanız mümkün.Site yöneticlerine sorular sorabilir,üyelik statünüzü değiştirebilir,anlık analizleri takip edebilir,üyelik durumunuzu kontrol edebilir,yüzlerce analiz sistemine ulaşabilir,günlük analizleri takip edebilirsiniz.

Siteye üye olduktan sonra üyelik bilgilerinizi aşağıda ki şekilde güncellemeniz mümkün.

Standart üyeler Gold üyelerin ulaştığı alanlara girmek isterlerse aşağıda uyar penceresi ile karşılaşıcaklardır.

 

 

 

 

 

BPS Finansal Analiz Sitemini'nin anlık analizlerini takip edebilmenizi sağlayan Analiz Ekranı...

Analiz Ekranının Özellikleri:

Analizin Tipi: Buy(Alım)-Yeşil Top Sel(Satım)-Kırmızı Top

Analizin Türü:Sinyal hangi parite,emtia,yada hissede gelmiş ise o parite,emtia yda hissesnin sembolü yazar.

Analiz Fiyatı: Sinyalin hangi seviyeden geldiği yazar.

Analiz Zamanı:Sinyalin hangi tarih ve saatde geldiğini yazar.

Hedef:Hedefin gerçekşeiip gerçekleşmediğini yazar.

Zarar Kes:Stop Loss seviyesi verilmiş ise stop loss seviyesi yazar.

Sinyal Periyodu:Siyalin hangi zaman diliminde geldiğini yazar.

Açıklama:Sinyal sonucunda elde edilen getiri yada kayıp yazar.

Grafik:Sinyal ile ilgili görsel grafk yayını yapılır.

Tarih:Sinyalin gerçekleşme zamanı ve saati yazar.

Gerçeklşeme:Analizl gerçekleşmiş ise içinde beyaz tik olan yeşil top,sinyal gerçekleşmemiş ise içinde beyaz çarpı olan kırmızı top,sinyal açık ise kırmızı soru işareti ikonları yer alır.

 

 
 : Önerileri Al  : Önerileri Sat  : Öneri Gerçekleşmedi ve Zararlı Bir Şekilde Kapatıldı  : Öneri Kazançlı Bir Şekilde Gerçekleşi ve Kapatıldı
Günlük Beklenti Eklenmemiş...
Sizlere en hızlı şekilde sinyalleri ulaştırmayı ve tercihlerinizde fikirler vermeyi amaç edinerek , kazanç sağlamanızı ve gelirinizi arttırmayı amaçlayan Borsa Parite, ....
Canlı Parite Veri Ekranı
Canlı Borsa Veri Ekranı
Canlı İmkb Veri Ekranı
 
 
YASAL UYARI. . . ! ! !
Burada yer Alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım Danışmanlığı Hizmeti; Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı "Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara ilişkin Esaslar Hakkında Tebliğ" çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat Kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, Mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede tanıtılan sistemlerin geçmiş performanslarının gelecekte de aynen devam edeceği hiçbir şekilde garanti edilemez. Sistemler matematiksel formüllerden oluştuğundan yorumda bulunamazlar ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemezler. Sistemler piyasaların gelecekteki yönü hakkında değil, bünyelerinde barındırdıkları formüllerin sonuçları hakkında bilgi verirler. Sitemizdeki sistemlerin sunumunda yer Alan grafik ve veriler Matriks Gold ve  Metatrader veri terminallerinden alınmıştır.